Jak wybrać odpowiedni sportowy biustonosz
18 listopada, 2022
Jak wybrać odpowiedni sportowy biustonosz
18 listopada, 2022
SALON MIG

Jak odpowiednio dobierać bieliznę damską?

Opublikowane przez: Salon MiG w dniu 18 listopada, 2022

WYBIERAJĄC BIELIZNĘ DAMSKĄ, WARTO ZNAĆ PODSTAWOWE ZASADY JEJ DOPASOWANIA

Każda kobieta powinna wiedzieć, jak dobierać bieliznę damską, by wyglądać elegancko i czuć pełną wygodę. Warto również poznać materiały z jakich szyta jest bielizna, by móc kupować produkty o wysokiej trwałości. Poniżej przedstawiamy kilka zasad, którymi należy się kierować w czasie zakupów.

JAK DOBRAĆ KOMFORTOWY I WYGODNY BIUSTONOSZ?

Biustonosz dla wszystkich kobiet jest bardzo ważnym elementem garderoby. Jednocześnie wiele z nas ma problem z wybraniem odpowiedniego rozmiaru. Przede wszystkim biustonosz nie może być ani za luźny ani za ciasny. Ponadto dobrze dobrany biustonosz powinien zapinać się na pierwsze haftki. Jest to ważne z uwagi na to, że materiał z jakiego wykonany jest biustonosz w czasie noszenia pracuje i może się rozciągnąć. Podczas przymierzania trzeba też dobrze wyregulować ramiączka. Nie mogą się one mocno wpinać w ciało ani też nie mogą być za luźne. Ich długość jest ważna ze względu na to, że to właśnie dobrze dobrane ramiączka podtrzymują biust. Podobnie jest z doborem miseczek, które nie mogą być ani za duże ani za małe. Gdy miseczki są za małe piersi wystaje ponad rant, tworząc nieestetyczne zgrubienia, które widać nawet przez bluzkę.
Wiele pań robi także ten błąd, że bardzo przywiązuje się do konkretnego rozmiaru biustonosza i upierają się one, by zawsze wybierać taki sam. Tymczasem ciało i waga kobiety się zmienia, dlatego przy każdej wizycie w sklepie warto zmierzyć także sąsiednie rozmiary.

JAK DOBIERAĆ BIELIZNĘ KORYGUJĄCĄ?

Jeśli chodzi o produkty z działu bielizna korygująca to szczególnie warto polecić paniom body. W przeciwieństwie do majtek body nie odcina się ani nie roluje. Body służy do modelowania całej sylwetki. Bieliznę korygującą należy kupować w takim rozmiarze, jaki nosimy. Profesjonalna bielizna korygująca jest szyta ze specjalnie dobranych elastycznych materiałów. Stosuje się w niej laserowe cięcie oraz kroje wsparte klinami. Główną rolą bielizny modelującej jest maskowanie niedoskonałości ciała.
Właśnie dlatego warto wybierać produkty najlepszej jakości, pochodzące ze specjalistycznych sklepów. Przy wyborze bielizny zawsze warto korzystać z rad doświadczonego personelu sklepowego.

OFERUJEMY PROFESJONALNE USŁUGI BRAFITTINGU, KTÓRE POZWOLĄ CI ZNALEŹĆ IDEALNY ROZMIAR I FASON BIUSTONOSZA. NASZE WYKWALIFIKOWANE DORADCZYNIE Z PRZYJEMNOŚCIĄ PRZEPROWADZĄ DOKŁADNE POMIARY I WSKAŻĄ CI MODELE, KTÓRE NAJLEPIEJ DOPASUJĄ SIĘ DO TWOJEJ SYLWETKI.

SALON MIG