Jak wybrać odpowiedni sportowy biustonosz
18 listopada, 2022
Prawidłowy dobór biustonosza do większego biustu
18 listopada, 2022
Jak wybrać odpowiedni sportowy biustonosz
18 listopada, 2022
Prawidłowy dobór biustonosza do większego biustu
18 listopada, 2022
SALON MIG

Jak znaleźć idealny strój kąpielowy plus size?

Opublikowane przez: Salon MiG w dniu 18 listopada, 2022

Odpowiedni strój kąpielowy może pozwolić na uzyskanie efektu wyszczuplającego sylwetkę

Niemalże zawsze przymiarki strojów kąpielowych plus size kończą się u ciebie wielkim płaczem albo wybuchem złości? Masz wrażenie, że wszystkie te stroje, które prezentowane są w modnych butikach, przygotowywane są wyłącznie z myślą o smukłych sylwetkach o idealnych proporcjach? Ależ wcale tak nie jest! Kiedyś rzeczywiście stroje kąpielowe plus size stanowiły pewną niszę, jednakże teraz projektanci tworzą ich naprawdę sporo i za każdym razem potrafią czymś zaskoczyć.

Nie tylko krój ale również kolor stroju ma znaczenie

Pełniejsze i bardziej kobiece kształty znakomicie prezentują się w kostiumach jednoczęściowych. Bardzo możliwe zresztą, że do tej pory tylko takie dla siebie kupowałaś i był to na pewno dobry wybór. Jeżeli przeczytasz kilka poradników związanych z dopasowywaniem kostiumów kąpielowych do sylwetek, najprawdopodobniej w każdym z nich znajdziesz informację o tym, że najlepszymi strojami kąpielowymi plus size są stroje jednoczęściowe. Na pewno zasłonią one pewne partie twojego ciała. Pozwolą ci ukryć to i owo, gwarantując ci komfort. Ale czy na pewno chcesz aż tak się zasłaniać? To, że twoja sylwetka nie jest jeszcze idealna, nie znaczy wcale, że nie możesz sobie pozwolić na noszenie bikini.
Jeżeli jednak zdecydujesz się ostatecznie na jakiś dwuczęściowy strój kąpielowy plus size, pomyśl o tym, by za sprawą jego koloru czy wzoru dodatkowo się wyszczuplić. Celuj w paski. Oczywiście te pionowe, nigdy poziome. Długie paski zapewnią ci optyczne odchudzenie ciała i odejmą ci parę kilogramów. O dziwo ważna okazuje się także grubość tych pasków. Jeżeli chcesz się wyszczuplić, powinnaś sięgać po te cieńsze. Grube pasy raczej przytłaczają sylwetkę i przez to ją powiększają.
Zwróć też uwagę na pewne niuanse. Pewien wpływ na ostateczny wygląd twojej sylwetki może mieć nawet stan majtek. Koniecznie powinien być on przynajmniej delikatnie podwyższony. Majtki, które będą delikatnie zachodzić na twój brzuch, fantastycznie zrównoważą proporcje całej twojej sylwetki – możesz być tego pewna!

    Odkryj tajniki strojów kąpielowych plus size i skorzystaj z porad, które pomogą ci uzyskać wyszczuplający efekt, od pasków optycznie wysmuklających sylwetkę po delikatnie podwyższone majtki - czas z dumą prezentować swoją kobiecą figurę na plaży!

    SALON MiG