Jak znaleźć idealny strój kąpielowy plus size?
18 listopada, 2022
Jak znaleźć idealny strój kąpielowy plus size?
18 listopada, 2022
SALON MIG

Prawidłowy dobór biustonosza do większego biustu

Opublikowane przez Salon MiG w dniu 18 listopada, 2022

WYBÓR ODPOWIEDNIEGO ROZMIARU BIUSTONOSZA POWINIEN BYĆ BARDZO DOBRZE PRZEMYŚLANY.

Wiele kobiet wciąż niewłaściwie wybiera dla siebie biustonosze duże rozmiary, a najgorsze jest to, że te biustonosze są przez nie później na co dzień noszone. Efekt? Nie dość, że biust w takim staniku nie prezentuje się zbyt dobrze, to jeszcze do tego na ogół nie jest w nim odpowiednio podtrzymywany, a oddziałująca na niego grawitacja prowadzi do jego opadania i utraty jego naturalnej jędrności, co może skończyć się przedwczesnym obwiśnięciem piersi.

WARTO ODWIEDZIĆ PROFESJONALNY SALON BRAFITTINGOWY

Kobiety, które wciąż nie odkryły rozmiaru swojego biustu, jeszcze przed zakupami powinny udać się na spotkanie z profesjonalną brafitterką, czyli skonsultować się z prawdziwą specjalistką od doboru biustonoszy. Mając już ustalony rozmiar i znając typ swojej sylwetki, można przejść do rozglądania się za nowym biustonoszem.
W tym celu trzeba odwiedzić typowe sklepy bieliźniane. Co prawda elementy bieliźniane pojawiają się już niemalże we wszystkich sklepach sieciowych i większych damskich butikach, jednakże w tego typu punktach wybór jest mocno ograniczony, a w przypadku biustonoszy ogranicza się on do paru klasycznych i standardowych rozmiarów.
W sieciówce naprawdę nie da się znaleźć stanika o miseczce F czy H. W takich miejscach bielizny na pewno nie warto kupować. Lepiej szukać jej po prostu w sklepach skupiających się na bieliźnie albo ewentualnie zamawiać ją przez Internet, bo w sieci też bez trudu da się znaleźć przeróżne staniki duże rozmiary.
Nieodpowiednio dopasowany do biustu i sylwetki stanik potrafi stać się poważnym obciążeniem. Żadnej kobiecie nie będzie w nim wygodnie. Żadna nie zdoła się do niego „przyzwyczaić”, czego nawet nie powinno się robić, bo takie przyzwyczajenie mogłoby jedynie negatywnie zadziałać na stan i wygląd biustu. Piersi muszą być codziennie otaczane właściwymi dla nich biustonoszami. Noszenie źle dobranego stanika potrafi doprowadzić nawet do poważnych problemów zdrowotnych.

    Oferujemy profesjonalne usługi brafittingu, które pozwolą Ci znaleźć idealny rozmiar i fason biustonosza. Nasze wykwalifikowane doradczynie z przyjemnością przeprowadzą dokładne pomiary i wskażą Ci modele, które najlepiej dopasują się do Twojej sylwetki.

    SALON MIG