Ponad 80% Polek nosi niewłaściwy rozmiar biustonosza, co przyczynia się nie tylko do nieestetycznego wyglądu sylwetki, ale i może mieć konsekwencje zdrowotne.

Brafittingowy salon z bielizną MiG powstał w 2006r. i jako nieliczni w Katowicach zapewniamy profesjonalny brafitting, czyli indywidualne dopasowywanie biustonoszy. Nasz salon powstał z myślą o kobietach, które nie tylko szukają pięknej i zmysłowej bielizny, ale przede wszystkim potrzebują bielizny idealnie dopasowanej. Bielizny, która podkreśli ich atuty i ukryje mankamenty, zadba o kondycję i zdrowie piersi.

Posiadamy w sprzedaży bieliznę brytyjskich i polskich marek, w rozmiarach już od 60cm pod biustem od A do K miseczek oraz zawsze bezpłatną usługę brafittingową. Oferujemy bieliznę codzienną, sportową, korygującą, ślubną oraz dla mam karmiących. W asortymencie można znaleźć także bogaty wybór kostiumów kąpielowych jak i również bieliznę nocną damską, męską i dziecięcą.

Wykwalifikowane brafitterki z dużym doświadczeniem pomagają w doborze idealnego biustonosza oraz chętnie udzielają porad odnośnie pielęgnacji biustu a także profilaktyki raka piersi. Staramy się zapewnić naszym klientkom miłą oraz intymną atmosferę tak aby odnalezienie właściwego rozmiaru nie było dla nich stresem. Osobą towarzyszącym wypełniamy czas, dla Panów wygodna kanapa oraz gazety, dla dzieci kącik zabaw.

Prowadzimy także różnego typu warsztaty i szkolenia brafittingowe oraz wspólnie z znakomitą Osobistą Stylistką, Personal Shopper Agatą Dominik Warsztaty Stylu dla Pań.