SALON MIG
POZNAJ NAS

MiG TO SALON Z BIELIZNĄ I USŁUGĄ PROFESJONALNEGO BRAFITTINGU

MiG Brafittingowy Salon z Bielizną został założony w 2006 roku jako lider w dziedzinie profesjonalnego brafittingu. Jesteśmy niezwykle rzadką ofertą w Katowicach, gdzie zapewniamy naszym klientkom indywidualne dopasowywanie biustonoszy. Nasz salon powstał z myślą o kobietach, które nie tylko poszukują pięknej i zmysłowej bielizny, ale przede wszystkim potrzebują bielizny doskonale dopasowanej. Naszym celem jest podkreślanie atutów, maskowanie mankamentów, a także dbanie o kondycję i zdrowie piersi.

PRODUKTY

BIELIZNA, KTÓRA PODKREŚLA PIĘKNO I ZAPEWNI CI KOMFORT

Posiadamy w sprzedaży bieliznę brytyjskich i polskich marek, w rozmiarach już od 60cm pod biustem od A do K miseczek oraz zawsze bezpłatną usługę brafittingową. Oferujemy bieliznę codzienną, sportową, korygującą, ślubną oraz dla mam karmiących. W asortymencie można znaleźć także bogaty wybór kostiumów kąpielowych jak i również bieliznę nocną damską, męską i dziecięcą.

USŁUGI

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE ORAZ DARMOWE KONSULTACJE

Wykwalifikowane brafitterki z dużym doświadczeniem pomagają w doborze idealnego biustonosza oraz chętnie udzielają porad odnośnie pielęgnacji biustu a także profilaktyki raka piersi. Staramy się zapewnić naszym klientkom miłą oraz intymną atmosferę tak aby odnalezienie właściwego rozmiaru nie było dla nich stresem. Osobą towarzyszącym wypełniamy czas, dla Panów wygodna kanapa oraz gazety, dla dzieci kącik zabaw.

BRAFITTERKI Z MiG

Nasze brafitterki doskonale rozumieją różnice w budowie ciała i znają tajniki dopasowania bielizny. Z ich pomocą poczujesz się pewnie, pięknie i komfortowo w każdej sytuacji.