Brafitting – jak to u nas wygląda?

Brafitting to sztuka dobierania biustonosza. Idealne dopasowanie biustonosza nie tylko kształtuje i wyszczupla sylwetkę ale również dba o zdrowie i dobre samopoczucie kobiety.

W naszym salonie zawsze oferujemy bezpłatny brafitting. Aby znaleźć idealnie dopasowany biustonosz polecamy spotkanie z brafitterką.

Dobieranie biustonosza trwa ok. 30 min. Brafitterka ustali prawidłowy rozmiar, dobierze odpowiedni fason, przećwiczy z Tobą zakładanie biustonosza i układanie biustu w miseczkach. Następnie możesz już tylko wybierać we wzorach i kolorach bielizny tak abyś była pewna że wybrany biustonosz spełnia wszystkie Twoje oczekiwania.

Co mówią klientki?

Najlepszy salon z bielizną! Panie są przemiłe i doradzą. I co najważniejsze pomogą w doborze dobrego rozmiaru biustonosza oraz podpowiedzą jak dobrze go nosić. Wybór jest ogromny,każda kobieta wybierze coś dla siebie.

Karolina Grec, Opinia: 5 gwiazdek na Facebooku

Opłaciło się przyjechać ponad 80km żeby mieć pięknie dobraną bieliznę pod suknię ślubną! Świetna fachowa i sympatyczna obsługa. W końcu mam idealnie dobrany biustonosz który podkreśla prawdziwy kształt biustu. Jeszcze tam wrócę!

Urszula Urban, Opinia: 5 gwiazdek na Facebooku

Chcesz podkreslic swoje kobiece wdzięki? 🙂 z salonem MiG na pewno zrealizujesz swoj plan 🙂 Goraco polecam kazdej Pani 🙂

Jolanta Wachel, Opinia: 5 gwiazdek na Facebooku

Korzyści z Brafittingu

Dzięki naszym specjalistkom dowiesz się:

  • jak się mierzyć,
  • jak prawidłowo założyć i ułożyć piersi w biustonoszu,
  • jak powiększyć lub pomniejszyć biust bez użycia skalpela,
  • jak poprawić kondycję biustu,
  • jak zadbać o zdrowie piersi (profilaktyka raka piersi).

Nasze Certyfikaty