SALON MIG

Brafitting

BRAFITTING KATOWICE

W SALONIE MIG PROFESJONALNE BRAFITTERKI POMOGĄ W DOBORZE BIELIZNY.

Jeśli zastanawiałaś się kiedyś dlaczego Twój biustonosz nie spełnia Twoich oczekiwań, czy uwiera, przesuwa się, nie eksponuje, nie podtrzymuje, ma zbyt małą miseczkę, brakuje kolorów, jest za bardzo zabudowany lub za bardzo wycięty, to warto odwiedzić nasz salon.

Brafitting to sztuka dobierania biustonosza. Idealne dopasowanie biustonosza nie tylko kształtuje i wyszczupla sylwetkę ale również dba o zdrowie i dobre samopoczucie kobiety.
Jak to u nas wygląda?

W naszym salonie zawsze oferujemy bezpłatny brafitting. Aby znaleźć idealnie dopasowany biustonosz polecamy spotkanie z brafitterką.

Dobieranie biustonosza trwa ok. 30 min. Brafitterka ustali prawidłowy rozmiar, dobierze odpowiedni fason, przećwiczy z Tobą zakładanie biustonosza i układanie biustu w miseczkach. Następnie możesz już tylko wybierać we wzorach i kolorach bielizny tak abyś była pewna że wybrany biustonosz spełnia wszystkie Twoje oczekiwania.

Korzyści z brafittingu
  • komfort i odpowiednie podtrzymanie dzięki prawidłowemu doborowi rozmiaru biustonosza,

  • optymalny kształt i wygląd biustu dzięki profesjonalnym poradom dotyczącym założenia i ułożenia piersi,

  • poprawa wyglądu biustu bez chirurgicznego zabiegu,

  • utrzymanie zdrowej kondycji biustu poprzez regularne konsultacje z brafitterką.
ZOBACZ VIDEO

DOWIEDZ SIĘ, DLACZEGO BRAFITTING TO KLUCZ DO KOMFORTU I PEWNOŚCI SIEBIE

PROFESJONALNA OBSŁUGA

POZNAJ NASZE BRAFITTERKI

Prezentujemy ekspertki w doborze rozmiaru i kroju bielizny, uwzględniające indywidualne potrzeby i preferencje Klientek. Dzięki ich wsparciu każde zakupy bielizny stają się wyjątkowym doświadczeniem, gdzie Twoja satysfakcja jest naszym najwyższym priorytetem.