Dnia 16 grudnia w naszym Salonie odbyły się warsztaty brafittingowe zorganizowane specjalnie dla śląskich blogerek. Spotkanie poprowadziła Monika Niemiec, a wśród zaproszonych gości były: Ewa ze Stand up Fashion, Agnieszka z Twój bieg Twoje zwycięstwo, a także Ilona z Bless the Mess.

 

Warsztaty miały na celu uświadomić dziewczynom, jak ważny jest właściwy dobór biustonoszu. Nie chodzi tu tylko o wygląd, ale przede wszystkim o zdrowie.

 

Zbyt mało kobiet zdaje sobie sprawę, że dobrze dobrana bielizna poprawia proporcje sylwetki i wyszczupla ciało sprawiając, że czujemy się bardziej pewnie i kobieco. Niestety okazuje się, że prawie 80 procent kobiet nie wie jak wybrać biustonosz. Przez co często zniekształca swój biust i obciąża kręgosłup.

Wow, ja naprawdę mam taki rozmiar?

Podczas spotkania blogerki opowiadały o swoich dotychczasowych doświadczeniach, problemach, a także o tym czym zajmują się w życiu prywatnym. Posiadając zebrane informację Monika mogła dobrać dziewczynom odpowiednie wymiary biustonosza.

Cale spotkanie przebiegło w bardzo pozytywnej atmosferze, dziewczyny nawzajem sobie doradzały i inspirowały 😉 Okazało się, że nie każda ma rozmiar 75B i ku zdziwieniu pojawiły się rozmiary D i G! Zdanie – „wow, ja naprawdę mam taki rozmiar?” już nie dziwiło.

Cieszymy się, że w tak miłej atmosferze blogerki przywitają święta i mamy nadzieję, że ich czytelniczki również wkrótce nas odwiedzą 😉